JAK ZNALEŻĆ ODPOWIEDNI PREZENT ŚWIĄTECZNY CZ. I

Jak znależć odpowiedni prezent świąteczny cz. IKiedy rozpocząć szukanie idealnych prezentów świątecznych?

 

Pomimo tego, iż jest dopiero połowa października, wiele osób już teraz poszukuje odpowiednich prezentów dla swoich najbliższych, aby zdążyć przed świątecznym grudniowym szaleństwem. W końcu są ku temu aż dwie okazje, Mikołajki 6 grudnia, oraz Święta Bożego Narodzenia! Jak znaleźć odpowiedni prezent dla naszych najmłodszych, a zarazem najbardziej wybrednych milusińskich?

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze prezentów?

Oczywiście najważniejszą kwestią przy wyborze prezentów dla dzieci jest to, czy będą daną rzeczą zainteresowane. Jeśli będzie to postać z ich ulubionej bajki- jesteśmy na najlepszej drodze do sprawienia ogromnej radości! Czasami także wpływ na wybór odpowiedniego podarku na fakt, czy dana rzecz będzie w praktyczny sposób wykorzystana, nie będzie tylko kolejnym bibelotem stojącym na dziecięcym regale. Świetnie sprawdzą się tutaj Zestawy Małego Kucharza : nie dość, że dzieci znajdą tutaj postacie z bajek, dodatkowo dzięki fartuszkom i czapkom kucharskim, mogą pomóc rodzicom w przygotowywaniu np. świątecznych ciasteczek!

 

spiderman Fartuszek                                          Fartuszek Skye                              Fartuszek Chase

 

Drobny upominek na długi czas!

 

Ciekawym pomysłem na świąteczny prezent może być podarowanie parasolki z ulubieńcami dzieci- Pieskami z Psiego Patrolu, Myszką Miki, Bingiem czy Super Zingsami. Radość dziecka na pewno będzie ogromna- ich przyjaciel jest na wyciągnięcie ręki, ale także rodzice będą zadowoleni- nie będzie marudzenia podczas brzydkiej pogody, w końcu ulubiony piesek czy myszka są z dzieckiem!

 

 

Zingsy         

 

 

Świąteczne prezenty- kupować już czy czekać na grudzień?

 

Wielu z nas nie myśli jeszcze na poważnie o zakupie prezentów mikołajkowych czy bożonarodzeniowych, jednak rozglądanie się już teraz za upominkami, zaoszczędzi nam wiele nerwów i stresu. W końcu grudzień to jedno wielkie zakupowe szaleństwo, którego może warto uniknąć?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *